Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61568
Stary 10.01.2013, 09:15
Jeśli to prawda, to zrezygnujemy z jednego z niewielu piłkarzy, którzy mają jakiś potencjał rozwoju i jednego z lepszych pikarzy ostatnio. Zamiast ma przyjść kolejny zawodnik, który ma się u nas odbudować, a którego kariera ostatnio to ciągły zjazd w dół. Kolejne działanie w ramach budowy nowej wielkiej Wisły...
No ale przynajmniejmniej zarząd jest konsekwenty w swoich działaniach.
Odpowiedz cytując