|
Jeśli to prawda, to zrezygnujemy z jednego z niewielu piłkarzy, którzy mają jakiś potencjał rozwoju i jednego z lepszych pikarzy ostatnio. Zamiast ma przyjść kolejny zawodnik, który ma się u nas odbudować, a którego kariera ostatnio to ciągły zjazd w dół. Kolejne działanie w ramach budowy nowej wielkiej Wisły...
No ale przynajmniejmniej zarząd jest konsekwenty w swoich działaniach.
|