Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19971
Stary 09.01.2013, 17:22
ooona napisał(a):Wyświetl post
Powiem prowokująco,:
A moim marzeniem jest to aby Maor wreszcie nas opuścił
Prawie od samego początku gry u nas widoczne jest to, że chce odejść. Nie są nam potrzebni tacy piłkarz i tyle!
Po nicku wnioskuję, że jesteś kobietą, zaś po postach przypuszczam, że dodatkowo blondynką.
I chyba bardziej zależy Ci na losach tego "drugiego" klubu i tylko dlatego jesteś tu zalogowana.
Sorry ale musiałem.


Co do Maora to życzę mu jak najlepiej bo świetny piłkarz który ma ma ponad przeciętne umiejętności nie tylko w skali ligi polskiej. Gdyby jego kariera potoczyła się inaczej to mógłby zawędrować nam sam TOP bo nawet takiemu Lewandowskiemu się prawie udało mimo, że jest lekko drewniany. Niech się jednak wraz ze swoimi menago celebrytą zastanawią czy miejsce gdzie gra się długie lagi na napastników, musisz jeździć na dupie robią wślizgi itd, to jest dobre dla niego. On jest stworzony do gry kombinacyjnej po ziemi.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 09.01.2013 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując