Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4449
Stary 09.01.2013, 13:08
Żeby nie skończyło się na armii bezproduktywnych prezesów, którym trzeba płacić niemałe pieniądze. Mam nadzieje, że Cupiał nie zapomniał o tym, że klub piłkarski potrzebuje przede wszystkim dobrych piłkarzy, których mamy jak na lekarstwo. Armia urzędników tu niewiele pomoże. Kibice nie będą przychodzić na mecze, żeby podziwiać Radę Nadzorczą na pękającej w szwach loży VIP.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując