Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1285
Stary 09.01.2013, 08:35
kamil jesli juz musisz , to chyba blackberry wyglada najlepiej.
niestety z tył ładowaniem to tak jest, ogolnie chuja warte sa smartfony jak mi sie tylko skonczy umowa wracam do jakiejs sprawdzonej nokii. Komfort posiadania baterii która trzyma 5 dni wygrywa u mnie z jakimis super aplikacjami.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując