|
kamil jesli juz musisz , to chyba blackberry wyglada najlepiej.
niestety z tył ładowaniem to tak jest, ogolnie chuja warte sa smartfony jak mi sie tylko skonczy umowa wracam do jakiejs sprawdzonej nokii. Komfort posiadania baterii która trzyma 5 dni wygrywa u mnie z jakimis super aplikacjami.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|