Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26735
Stary 08.01.2013, 22:18
gris napisał(a):Wyświetl post
Wsiadając do pociągu na Płaszowie i wysiadając na Głównym zdarzą mi sprawdzić bilet? W ogóle sprawdzają, bo nie wiem czy jest sens kupować a chciałbym tak właśnie jechać z pewnego powodu.
ostatnie półtora roku jeżdżę dość regularnie mniej więcej dwa razy w miesiącu z Tarnowa do Krakowa więc przez ten odcinek przejeżdżam, i tylko raz mi się zdarzyło, że mi sprawdzili bilet na tym odcinku, konkretniej mówiąc jadąc od Płaszowa na główny, ale tylko dlatego, że było masakrycznie dużo ludzi i długo im zeszło sprawdzanie. Jadąc z głównego do Płaszowa ani razu.
Odpowiedz cytując