Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26731
Stary 08.01.2013, 20:38
Najlepiej zadzwoń sobie do nich. Jak mają zajęcia zaoczne to śmiało się wybierz. Chyba najlepsza szkoła gastronomiczna w naszym rejonie.
Odpowiedz cytując