Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61541
Stary 08.01.2013, 14:56
arti napisał(a):Wyświetl post
Nie do końca się zgodzę. Przy prawie zerowej umiejętności oceny potencjału testowanego piłkarza jaką mają decydenci w klubie (5 letnich nabytków - dwaj już wyj..., dwaj nie wiadomo po co są i Głowa-zamilknę z szacunku) to odejście Meliksona, Genkova czy nawet Wilka bardzo zaboli. Na krótką metę to jeszcze pół biedy - GKS właściwie już spadł, w super renesans PBB też nie wierzę, ale w kolejnym sezonie to już kompletnie nie będzie miał kto grać.
Do Twojej wyliczanki osłabionych dodam oczywiście Zabrze (Milik, a może ktoś jeszcze).
Na LO niech gra Bunoza, Burliga albo ktokolwiek jak mają wydawać kasę na dziada klasy Fredka, Rommell out; Mały in i nic nie zmieniać chyba że Peralta da nadzieję na cokolwiek i będzie nas stać na niego
Chodziło mi tu o młodych. Za Meliksona wchodzi Chrapek i różnicy nie widać. Kiedy Melikson zagrał dobry mecz ostatnio ? To samo Genkov czy Wilk. Uryga tak samo by walczył. A Cwetan bez szybkich skrzydłowych potrafiących dobrze dośrodkować jest praktycznie bezużyteczny.
Odpowiedz cytując