|
Panowie nie ma co bronić skurczysyna tylko trzeba go na taczkach wywiesc nawet jeśli ma przykaz "oszcedzac".
Przede wszystkim Adamczyk zarabiał pewnie ułamek kwoty jaką co miesiąc i to bez opozniej inkasuje Bednarz za słodkie pierdzenie w stołek. Jaką oszczędnościa jest kilkadziesiat tysiecy rocznie przy budrzecie wysokości kilkudziesięciu milionów? Zwolnienie Bednarza było by większą oszcędnościa bo i zarabia więcej a nic nie robi.
Niech któś wymieni choćby jedną rzecz która on morze się rzeczywiście pochwalić? .......i, że codziennie zapieprza na poprawe sytuacji ale co robi konkretnie. Ze sie obciazenie placami zmniejszyło? Wolne żarty i tak by się zmniejszyło, kontrakty rozwiązały by się same.
W miedzyczasie obrócił przeciw klubowi jego własnych kibiców. Motywuje piłkarzy przez mówienie wszem i wobec ze ich powypieprza. Sra do wlasnego gniazda mowiac we wszelkich wywiadach jakie to mamy problemy finansowe - jakos inni tez maja a tak sie nie chwala. Ktory sponsor przyjdzie do podupadajacego klubu?
Robi z siebie a tym samym i z klubu posmiewisko sytuacjami jak z "analizowaniem" raportu Kulawika. Analiza skonczyla sie pozytywnie jak Smuda odmówił....
Poza tym nawet zwalniajc kogos nalezy sie zachowac minimum kultury ale czego ja wymagam, Bednarz to przeciez mowiac wprost burak pozujacy na prawnika (to najsmieszniejsze bo bez aplikacji takich jak on jest bez liku).
Pisze sie o kolejnych 8 milionach dlugo od przyjscia - zdziwienia - ja ani troche tani szrot tez kosztuje mniej ale wciaz trzeba im placic.
Podsumowujac: Albo jestesmy niczym innym jak pralnia pieniedzy albo Cupiał jest ślepy i głuchy bo szanowny Łysy Wąż wali go po kieszeniach, niszczy klub oficjalnie i legalnie.
Tylko co tu zrobic? Ktos powie, ze nie kupowac karnetow - to nic nie da walki ida na znacznie wieksze kwoty...
Pozostaje mu tylko umilac zycie z trybun i mowic(krzyczec) o sytuacji wprost.
|