|
Pomyślcie teraz jaką czkawką odbija się zwolnienie Maaskanta. Praktycznie 3/4 zawodników którzy odeszli wtedy byłoby teraz wzmocnieniem. Nunez, Małecki, Lamey, Pawełek, nawet ....a Paljić... że o Brożkach nie wspomnę oczywiście.
Ciekaw jestem gdzie teraz byśmy byli gdyby zostało trio Basałaj - Valckx - Maaskant...
|