Szpen napisał(a):

|
Kolejne dzielenie Polaków na patriotów i ich pseudo odpowiedniki. Dajcie spokój, każdy czuje na swoj sposób. To że nie chodzę do kościoła, nie słucham RM czy nie czytam GP nie oznacza że nie kocham ojczyzny. Nie mierzcie wszystkich swoją miarą.
|
Czyli rozumiem kochasz swoja ojczyzną gdyż :
płacisz podatki bo jak nie to cię dojadą,
płacisz mandaty - bo jak nie to cie dojadą,
chwalisz rudego - bo jak nie to nie będzies trendy, do tego gratisowo sprzątasz kupy po swoim pudelku i palisz grilla w słoneczne dni. SZACUN. Co najmniej jak Pilecki z Mickiewiczem i Piłsudskim w jednym. Proponuje żebyś dolaczył do ekipy niejakiego RoMana - on na sąsiednim forum razem z kolegami własnie robi ankiety kto lubi Wyborczą i pluje na patriotyzm kibiców. Pasujesz tam z Bobkiem i zaginionym AS82 i zrób to nam i spłyń w tamtym kierunku