Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20652
Stary 07.01.2013, 22:16
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Kolejne dzielenie Polaków na patriotów i ich pseudo odpowiedniki. Dajcie spokój, każdy czuje na swoj sposób. To że nie chodzę do kościoła, nie słucham RM czy nie czytam GP nie oznacza że nie kocham ojczyzny. Nie mierzcie wszystkich swoją miarą.
Czyli rozumiem kochasz swoja ojczyzną gdyż : płacisz podatki bo jak nie to cię dojadą, płacisz mandaty - bo jak nie to cie dojadą, chwalisz rudego - bo jak nie to nie będzies trendy, do tego gratisowo sprzątasz kupy po swoim pudelku i palisz grilla w słoneczne dni. SZACUN. Co najmniej jak Pilecki z Mickiewiczem i Piłsudskim w jednym. Proponuje żebyś dolaczył do ekipy niejakiego RoMana - on na sąsiednim forum razem z kolegami własnie robi ankiety kto lubi Wyborczą i pluje na patriotyzm kibiców. Pasujesz tam z Bobkiem i zaginionym AS82 i zrób to nam i spłyń w tamtym kierunku
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej