Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26721
Stary 07.01.2013, 18:13
Proud napisał(a):Wyświetl post
Są tu jacyś użytkownicy laptopów Mac'a?

Mogę sobie pozwolić na zakup laptopa do 6tys. zł. Potrzebuję komputera do obsługi podstawowych programów, internetu oraz programów typu AutoCad. Chcę aby był to komputer "na lata"

Nie potrzebuję komputera do gier. (no fajnie jakby tylko FM chodził na nim )

Wiele osób, które korzysta z laptopów Apple poleca mi je jako niezawodne, szybkie i świetnie skonfigurowane.
Ja się na tym zupełnie nie znam. Ale tak na oko porównując te laptopy ze sprzętem Asusa, Samsunga, Toshiby czy HP wypadają one zdecydowanie gorzej. O cenie już nie wspominając.

Jak to jest z tymi Jabłuszkami? Ma ktoś jakieś doswiadczenia?
Jeżeli to miałby być Twój pierwszy Apple, to nie polecam zmian, bo raz że droższy, a dwa że(przynajmniej mi) ciężko się było połapać co i gdzie. Ale to tylko moja opinia i znajdziesz wielu takich, którzy się ze mną nie zgodzą.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując