Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61515
Stary 07.01.2013, 17:35
Arked napisał(a):Wyświetl post
@For_FuN_

Czyli kogo konkretnie? Np. Jaliens jest jednym z lepszych graczy w tym marnym sezonie i jednym z niewielu, do których ciężko się przyczepić. Pozbycie się go byłoby dużym osłabieniem w tym momencie. Kto tam jeszcze został? Nasz jedyny napastnik Genkov? Nasz najlepszy zawodnik Melikson?
Jeszcze Iliev, i wiecznie chory Jovanovic. Ale hmm patrząc na podejście obu panów do transferów to mimo wszystko u Stana wszystko wyglądało jakby bardziej profesionalnie. Nie przypominam sobie testów jakiś odpadków z 2 lig, no może Lamey przyszedł i Branco ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując