Arked napisał(a):

@For_FuN_
Czyli kogo konkretnie? Np. Jaliens jest jednym z lepszych graczy w tym marnym sezonie i jednym z niewielu, do których ciężko się przyczepić. Pozbycie się go byłoby dużym osłabieniem w tym momencie. Kto tam jeszcze został? Nasz jedyny napastnik Genkov? Nasz najlepszy zawodnik Melikson?
|
Jeszcze Iliev, i wiecznie chory Jovanovic. Ale hmm patrząc na podejście obu panów do transferów to mimo wszystko u Stana wszystko wyglądało jakby bardziej profesionalnie. Nie przypominam sobie testów jakiś odpadków z 2 lig, no może Lamey przyszedł i Branco ...