|
@For_FuN_
Czyli kogo konkretnie? Np. Jaliens jest jednym z lepszych graczy w tym marnym sezonie i jednym z niewielu, do których ciężko się przyczepić. Pozbycie się go byłoby dużym osłabieniem w tym momencie. Kto tam jeszcze został? Nasz jedyny napastnik Genkov? Nasz najlepszy zawodnik Melikson?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|