Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61509
Stary 07.01.2013, 16:29
DevilMayCry napisał(a):Wyświetl post
Motywacją powinno być samo granie dla takiego klubu jak Wisła, ale to zrozumieć może tylko wychowanek, lub kibic. Takie czasy nastały, że w składzie mamy tyle zagranicznego szrotu, że w/w motywacja nie istnieje. My kibice też niestety dołożyliśmy swoją cegiełkę do tego. Powiem, że teraz czuję nostalgię za czasami sprzed Cupiała.
Powiedzmy sobie szczerze Wisła niestey w Europie nic nie znaczy,może dla klubów z Azerbejdzanu,Łotwy,Słowacji czy Bułgarii, motywacja napewno była ale on ma prawo zwątpić gdy ten kryzys trwa tak długo a klub dodatkowo jeszcze się osłabia pozbyciem Małeckiego,Bitona i na dodatek wypłaty ma nie na czas,Wisła to nie Mancheser czy Barcelona żaden zagraniczny piłkarz na słowo Wisła nie odczuwa większego ciśniena

Ale ja nie o tym słaby melikson to zasługa całej lini pomocy,która nie pomaga a własciwie nie wywiazuje sie ze swoje roli

Słowa klucz:Rozgrywanie akcji,asysty,bramki w Wiśle nie ma tego pierwszego więc nie ma nic. Z tych marnych 14 bramek w 15 meczach większosc to indywidualne akcje

gol z Legią - wolny Garguły
gol z Bełchatowem pod koniec meczu -wolny meliksona i podanie do Genkova gol
gol ze Śląskiem-indywidualna akcja Ilieva
gol z Lubinem-karny Garguły

I pewnie takich meczów było więcej
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując