|
-Sadlok.
-Buahahaha, powtórz to jeszcze raz.
-Sadlok!
-Buahahahha, aż się trzęsę.
To jest Bednarza władza. W klubie otaczają nas kretyni. Nie przypomina Wam to pewnej scenki z bajki z dzieciństwa?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|