Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61506
Stary 07.01.2013, 16:11
Jeszcze nie zobaczyliście tego Sarka a już go skreślacie.

Kibice sukcesu

A przecież my w tej przerwie budujemy drużynę na sezon 2013/2014 i dalej.
A zawodnik, który grał II lidze belgijskiej na pewno będzie mocnym zmiennikiem w naszej I lidze, prawda ?
Potrzebujemy kogoś doświadczonego, ustatkowanego a tacy zawodnicy po trzydziestce są w sam raz.
No i grał w Chelsea i w Ajaksie

Ps. Proszę mnie nie łapać za słówka. Ajaks to Ajaks.
Odpowiedz cytując