Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61505
Stary 07.01.2013, 16:07
syryls napisał(a):Wyświetl post
I pomyśleć że za te pieniądze Quioto i Janka to można by coś wybudować akademie albo siatkę skautów (...)
Nic byśmy za to nie wybudowali. Natomiast na pensje dla kilku niezłych skautów by było. Tylko po co nam skauci skoro przy oferowaniu kontraktów nowym piłkarzom obowiązują standardy płacowe hipermarketu?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując