syryls napisał(a):

|
I pomyśleć że za te pieniądze Quioto i Janka to można by coś wybudować akademie albo siatkę skautów (...)
|
Nic byśmy za to nie wybudowali. Natomiast na pensje dla kilku niezłych skautów by było. Tylko po co nam skauci skoro przy oferowaniu kontraktów nowym piłkarzom obowiązują standardy płacowe hipermarketu?