DevilMayCry napisał(a):

|
Zaznaczam, że był najlepszym zawodnikiem, niestety, słabiutkiej Wisły. Wystarczy sobie przypomnieć co Maor prezentował w pierwszym sezonie po przyjściu, i porównać to z jego grą obecną, oraz sezonem poprzednim.
|
Zgadzam się z tobą absolutnie mamy prawo wymagać od niego sporo więcej np bramek ale jaką ten chłopak ma motywacje ? Zarobki ?Garguła,Jaliens chyba nawet Genkov więcej zarabiają,kto widział mecze z trybun to wie że on nie ma z kim grać poza Ilievem,który jest już stary i za wolny,Melikson bierze się na naszej połowie za rozegranie zamiast być z przodu bo inaczej by się na piłke nie doczekał bo Garguła nie rozgrywa piłki o Sobolu i Wilku nie wspominam