Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61500
Stary 07.01.2013, 15:38
piter dobre zdjecie.

ten typ powyżej zajmuje sie tym poniżej a nie ....a piłką nożną

ale ten Sarki nie był u Nas już na testach jakieś ...miesiac temu? http://www.90minut.pl/news/202/news2...h-w-Wisle.html

Czy dopiero teraz sie Jacek ogarnął że chłop przekoczował miesiąc pod trybuną, bo w końcu teraz chłopaki mieli wolne.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując