piter dobre zdjecie.
ten typ powyżej zajmuje sie tym poniżej a nie ....a piłką nożną
ale ten Sarki nie był u Nas już na testach jakieś ...miesiac temu?
http://www.90minut.pl/news/202/news2...h-w-Wisle.html
Czy dopiero teraz sie Jacek ogarnął że chłop przekoczował miesiąc pod trybuną, bo w końcu teraz chłopaki mieli wolne.