Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61495
Stary 07.01.2013, 15:09
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jak to następca Maora? To jest ofensywny pomocnik? Przecież on strzelił 2 (słownie dwie) bramki w karierze. Swoją drogą w ciekawy sposób staramy się rozwiązać nasz największy problem, czyli skuteczność poniżej wszelkiej krytyki. Najpierw sprowadzamy łowcę bramek Sikorskiego, teraz przymierzamy się do gościa z drugiej ligi belgijskiej, który ze strzelaniem goli ma niewiele wspólnego. Prawdopodobnie idziemy na rekord i chcemy przebić poprzednie okno transferowe w kategoriach absurdalności.
Napisałem za Maora bo Bednarz od kiedy znowu trafilł na R22 to tylko powtarza w kółko że go sprzeda,taki z niego ekspert sprzedać najlepszego za grosze i za to kupić,zabrać kogoś kto jest za słaby na 2lige belgii


Sprzedać Meliksona to taki problem jak sprzedać każdego czołowego piłkarza klubu,żaden problem

Niech sprzeda Gargułe to będzie sztuka
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując