Arked napisał(a):

|
Jak to następca Maora? To jest ofensywny pomocnik? Przecież on strzelił 2 (słownie dwie) bramki w karierze. Swoją drogą w ciekawy sposób staramy się rozwiązać nasz największy problem, czyli skuteczność poniżej wszelkiej krytyki. Najpierw sprowadzamy łowcę bramek Sikorskiego, teraz przymierzamy się do gościa z drugiej ligi belgijskiej, który ze strzelaniem goli ma niewiele wspólnego. Prawdopodobnie idziemy na rekord i chcemy przebić poprzednie okno transferowe w kategoriach absurdalności.
|
Napisałem za Maora bo Bednarz od kiedy znowu trafilł na R22 to tylko powtarza w kółko że go sprzeda,taki z niego ekspert sprzedać najlepszego za grosze i za to kupić,zabrać kogoś kto jest za słaby na 2lige belgii
Sprzedać Meliksona to taki problem jak sprzedać każdego czołowego piłkarza klubu,żaden problem
Niech sprzeda Gargułe to będzie sztuka