Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61494
Stary 07.01.2013, 15:09
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Uran to że w drugiej lidze belgijskiej są dobrzy gracze to każdy wie ale tego nigeryjczyka wywalili z tej 2 ligi!On nie ma klubu
Dlatego biorę pod uwagę opcję, że ma podwójne kolano w lewej nodze, albo zarzuty o handel żywym towarem. Ale do sezonu 2011/2012 coś tam grał, więc pytanie - jak się prezentuje teraz? Prawdopodobnie źle, ale "prawdopodobnie" to jeszcze nie "na pewno". W żadnym razie nie nastawiam się na to, że coś dobrego wyniknie z tych testów, ale widzieliśmy już gorszych poganiaczy kóz, więc do tego gościa jestem nastawiony w miarę neutralnie. Nasza sytuacja kadrowa jest tak słaba, że jeśli tylko gość ma siły biegać i nie ma tendencji do sabotażu, jak Frederiksen, to pewnie się przyda. Przypominam tylko, że jesteśmy na tyle zdesperowani, że ściągnęliśmy Bruda.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując