TymonPRO napisał(a):

|
Uran to że w drugiej lidze belgijskiej są dobrzy gracze to każdy wie ale tego nigeryjczyka wywalili z tej 2 ligi!On nie ma klubu
|
Dlatego biorę pod uwagę opcję, że ma podwójne kolano w lewej nodze, albo zarzuty o handel żywym towarem. Ale do sezonu 2011/2012 coś tam grał, więc pytanie - jak się prezentuje teraz? Prawdopodobnie źle, ale "prawdopodobnie" to jeszcze nie "na pewno". W żadnym razie nie nastawiam się na to, że coś dobrego wyniknie z tych testów, ale widzieliśmy już gorszych poganiaczy kóz, więc do tego gościa jestem nastawiony w miarę neutralnie. Nasza sytuacja kadrowa jest tak słaba, że jeśli tylko gość ma siły biegać i nie ma tendencji do sabotażu, jak Frederiksen, to pewnie się przyda. Przypominam tylko, że jesteśmy na tyle zdesperowani, że ściągnęliśmy Bruda.