Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20642
Stary 07.01.2013, 14:55
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Kolejne dzielenie Polaków na patriotów i ich pseudo odpowiedniki. Dajcie spokój, każdy czuje na swoj sposób. To że nie chodzę do kościoła, nie słucham RM czy nie czytam GP nie oznacza że nie kocham ojczyzny. Nie mierzcie wszystkich swoją miarą.
Za jedno Bobkowi trzeba podziękować - polecił lekturę, z której Szpencio natychmiast powinien skorzystać. Z wszystkich naszych postów zrozumiał tyle, że aby być patriotą trzeba chodzić do kościoła i słuchać RM. Geniusz!