Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61490
Stary 07.01.2013, 14:43
Ten nigeryjczyk nie poradził sobie nawet w 2 lidze belgijskiej,jak to ma być zastępca maora to śmieszne

Bednarz każdym testem udowadnia kim jest,zbyt długo jest w Krakowie i zbyt wiele razy udowdnił że nie ma bladego pojęcia w tym co robi by teraz wierzyć że nagle trafii tak jak z Marcelo


Jak Biton jest wolny to brać bez zastanawiana on jest młody w przyszłosci bedzie coś wart a w sytuacji Wisły każdy napastnik,który potrafi zdobywać bramki jesst na wagę złota,znając Bednarza to znajdzie drugiego Sikorskiego a po sprawie powie tak jak z Brożkiem że już za późno i nie ma kasy bo wydał na drewno


Z Sadlokiem to chyba napewno żart bo aż w taki kanał to by chyba Bednarz nas nie wpakował?Źle się dzieje
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 07.01.2013 o godz. 14:49.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując