Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61489
Stary 07.01.2013, 14:41
Nasz niezawodny dyrektor ds. sportowych ostatnio mówił, że ma 1 Polaka lub 2 obcokrajowców na oku na pozycje LO.

1 kandydat to lew Albionu, słynny Robbie Zapuace-Minimalnom. Jego "lekka" nadwaga to wynik zjadania honorarium, bo gra za przysłowiowe frytki, ale jak mówi "z takim coach'em jak Qla-weak szybko wrócę do formy"

2 kandydat to Burgundczyk, Ujebie Noge. Znany z nieustępliwości i świetnych wślizgów. Z Polską ma bardzo przyjemne wspomnienia. W czasach największego głodu życie jego i rodziny uratował własnym ciałem polski misjonarz. Dosłownie.

3 kandydat to Polak, niezawodny Maciej Sadlok bo qrwa któż ucieknie przed zarzuconą siatką łysego węża, tylko ślepy, kulawy no i oczywiście Sadlok ;/
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując