|
Na moje to Łysy go już wyczarował, natomiast jasne erozja nie zaczęła się od Bednarza tylko długo długo przed nim(i długo przed jego pierwszą wizytą) - tyle że gość autentycznie ma wiecznego pecha(delikatnie ujmując). Tyle szrotu co on nasprowadzał to myślę że wszyscy pozostali nie dali rady.Jeden Marcelo,+ może ze dwóch można by uznać za w miarę sensowne i ze 20 nieudaczników
Odkąd wrócił to jedzie na 100% 'skuteczności' - Probierz pudło, trójka parapiłkarzy z których 2 już nie ma a trzeci pewnie jest tylko po to by było kogo do protokołu wpisać no i Głowacki którego niestety też trzeba ocenić jak na razie negatywnie ale tu bym Łysemu odpuścił bo pewnie każdy na jego miejscu chciał by go sprowadzić.
Niestety ale Łysy zdecydowanie trzyma poziom - poziom dna.Niestety dożyliśmy czasów gdzie w każdym aspekcie mamy nieudaczników.Nieudolny właściciel, piłkarze(praktycznie bez wyjątku), prezes, trener
Doszliśmy do momentu gdzie jest olbrzymia przepaść między Wislą jako klubem który kochamy a ludźmi którzy tym zarządzają, do których powoli zaczyna się czuć nienawiść i tu nie chodzi o wyniki a na pewnie nie tylko o wyniki.
Wisła może okupować dolne rejony tabeli ale niech to będzie oparte na zdrowych zasadach
|