|
Puchar Polski? No świetnie, tylko kiedy potrafiliśmy wygrywać mecze systemem pucharowym? Jakie mamy przygotowanie fizyczno-motoryczne, żeby wytrzymać choć 60 minut, a gdzie tam do 120 plus doliczony? Żeby byli w stanie karne wygrać, choć nie pamiętam kiedy ostatnio to się zdarzyło, chyba Saragossa?
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|