Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61474
Stary 07.01.2013, 09:00
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
No w końcu jakieś dobre wiadomości, do tego liczę na jakichś frajerów co wyłożą chociaż 300k euro i wezmą naszego hamulcowego Wilka.

No fantastyczna wiadomosc. Sprzedać jeszcze Genkova i samym Sikorskim do konca sezonu grajmy.
Odpowiedz cytując