|
Naprawdę uważasz, że szczytem patriotyzmu jest płacenie podatków i chodzenie na głosowanie? To jakiś żart? Co to jest niby za wysiłek? Zwłaszcza to płacenie podatków - jak nie zapłacisz to Cię dopadną, wobec czego nie ma w tym działaniu żadnego, ale to żadnego odruchu wynikającego z miłości do Ojczyzny, a zwykły przymus.
Całe to pierdzelenie, że nowoczesny patriotyzm to płacenie podatków to jakaś piramidalna bzdura, którą zrobiono wielu ludziom z mózgu.
Jeszcze spłaszcz patriotyzm do sprzatania kup po psie i mycia rąk przed obiadem i jedzenia parówek sojowych.
A poza tym dzielisz Polaków 3 razy bardziej niż Jarosław, bo odmawiasz tym niechodzącym na wybory patriotyzmu. Krótko mówiąc obrażasz (milcząc! zapewne agresywnie!)) jakieś 45% obywateli (rozumiem gorszych Polaków i nieprawdziwych Polaków), którzy nie chodzą na wybory.
Ale luz. Jesteś europejczykiem, bo rechoczesz w klimacie Wyborczej z pięciu piw, Jarosław Polskę zbaw i czegoś tam jeszcze.
EDIT: o przepraszam. Już spłaszczyłeś patriotyzm do sprzątania kup. Gratulację. Rozdają jakieś dyplomy patrioty? Pewnie w fundacji Batorego?
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 07.01.2013 o godz. 00:46.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|