Płacę podatki, sprzątam po swoim psie, oszczędzać chwilowo nie oszczędzam - ale korzystam z oszczędności (to znaczy, że kiedyś oszczędzałem - może zaliczysz...), bilety kasuję rzadko bo nie korzystam z komunikacji miejskiej, kulturę niestety wspieram w mniejszym stopniu (bo płacę podatki...). To jak Bobciu - nadaje się na nowoczesnego patriotę czy wyklucza mnie "Herezja Smolenska" czy np. przyjmowanie księdza po kolędzie?
ps. gratuluję forumowego wyróżnienia, w rok wyrobić sobie tak dobrą opinię - szacunek
