Wyświetl pojedynczy post
Piesek z krainy Pejsów
Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Z 10 piętra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20624
Stary 06.01.2013, 22:16
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Na twoim miejscu bardziej martwilbym sie faktem ze Was coraz wiekszy procent spoleczenstwa ignoruje. Odbija sie to w wyborach. Same porazki wyborcze i bez szans na zmiane sytuacji. A jestesmy przeciesz w czasach kryzysu... do tego Tusk to len.

Zasmieje sie teraz tak jak w filmach; buahahahahah!
Jednak jesteś Bobie ograniczony, wyobraź sobie że nie trzeba być wielbicielem największej partii opozycyjnej żeby krytykować nasz nieomylny rząd, takie myślenie jest typowe dla betonu wyborczego w tym przypadku chyba bardziej nienawidzącego Pismenów niż kochającego Peło.