sanderuss napisał(a):

Po pierwsze gratuluje samozaparcia w przgladaniu ichniejszego forum i wydobyciu na swiatlo dzienne tego kwiatka spod piora glownego teologa "drugiej strony". Teraz przynajmiej otwarcie wiadomo kto po ktorej stronie barykady jest. A okrakiem byc sie nie da. Teraz trzeba tekst powielic i naglosnic. Niech wiedz z kim sie identyfikuja.
Od szechtera chyba dostanie order za zaslugi w walce z zaplutymi karlami reakcji imienia Maleszki.
|
Nie tylko Romanowski sie tam wpisuje w tym tonie, prawie cały temat prawicowy na ich forum - to lewacko-żydowska szydera z patriotyzmu i katolicyzmu. Nie wiem czy już wstapili ale wypełniania deklaracji członka Antify jest im zupełnie nie potrzebna zrobili juz to na tym swoim forum. To się u parchatych porobiło - właściciciel -zatwardziały komuch, główny ideolog - dziennikarzyna koszernej GW, szef opravców- syn komendanta policji ds.zorganizowanej przestępczosci, a teraz jeszcze deklaracja lewacka na forum .Beka i żenada w jednym.Dno i kilo mułu to jak na nich mało.