Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gdów
Offline
#
4761
06.01.2013, 20:54
Sprzedam Nokie 5530 Xpress Music (bez simlocka, karta pamięci 2 gb, ładowarka, pudełko, papiery)
Więcej na PRIV.
Istnieje możliwość wymiany na jakiś fant Wisły.
SiD1894
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SiD1894
Znajdź inne posty napisane przez SiD1894