Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zmięty
Member
Od: 11.2002
Offline
#
61468
06.01.2013, 20:41
cfa
napisał(a):
Chciałbym, żeby ktoś zrobił taką wyliczankę Hitów i Kitów dla Bednarza. Bo z hitów widzę tylko transfer Marcelo ...
Do hitów, tzn transferów na których klub zarobił, można jeszcze zaliczyć Juniora Diaza. Reszta w plecy.
zmięty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zmięty
Znajdź inne posty napisane przez zmięty