Wyświetl pojedynczy post
Piesek z krainy Pejsów
Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Z 10 piętra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20617
Stary 06.01.2013, 19:57
Bobek bądź konsekwentny, tolerujesz pewnie różne dziwactwa to nie szydź z tych strasznych Katoli modlących się o deszcz, gdzie twoje zrozumienie dla innych niż Twoje poglądów, czyżbyś był ciasnym umysłowo osobnikiem myślącym że moja racja jest "najmojsza"?