|
Bobek bądź konsekwentny, tolerujesz pewnie różne dziwactwa to nie szydź z tych strasznych Katoli modlących się o deszcz, gdzie twoje zrozumienie dla innych niż Twoje poglądów, czyżbyś był ciasnym umysłowo osobnikiem myślącym że moja racja jest "najmojsza"?
|