shaolin33 napisał(a):

Tak czytam dosc regularnie ostatnio wiadomosci na temat Wisły i zastanawia mnie fakt czemu Bednarz jeszcze jest zatrudniony.
Czemu w mediach pojawiają się niby nazwisko obcokrajowców którymi Wisła jest zainteresowana.
W Polsce mało jest dobrych zawodników?
Czy przykład Franka i Żurawia to za mało?
Czemu właściciele Wisły nie zaczną szukać w Polsce tylko znowu gdzieś w ....u.
nie kumam
|
Dziwne by było jak byś kumał, bo to by znaczyło, że jesteś żabą
Ale czemu ? No bo mamy przecież już dużo polaków w składzie w dodatku kilku nawet młodych

A szukamy obcokrajowców bo ich kompilacje łatwiej znaleźć na youtube niż kompilacje naszych krajowych niedoszłych gwiazd futballu
