Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14759
Stary 06.01.2013, 15:27
shaolin33 napisał(a):Wyświetl post
Tak czytam dosc regularnie ostatnio wiadomosci na temat Wisły i zastanawia mnie fakt czemu Bednarz jeszcze jest zatrudniony.
Czemu w mediach pojawiają się niby nazwisko obcokrajowców którymi Wisła jest zainteresowana.
W Polsce mało jest dobrych zawodników?
Czy przykład Franka i Żurawia to za mało?

Czemu właściciele Wisły nie zaczną szukać w Polsce tylko znowu gdzieś w ....u.

nie kumam
Dziwne by było jak byś kumał, bo to by znaczyło, że jesteś żabą
Ale czemu ? No bo mamy przecież już dużo polaków w składzie w dodatku kilku nawet młodych A szukamy obcokrajowców bo ich kompilacje łatwiej znaleźć na youtube niż kompilacje naszych krajowych niedoszłych gwiazd futballu
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując