Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61461
Stary 06.01.2013, 12:31
Quioto nie potrafi grać w pilke, wiec to zadna strata...juz lepiej wystawic kogos z ME, bo to podobna "klasa", a pewnie mniejsze pieniadze. Nauczka na przyszlosc, zeby nie sprowadzac tzw. kopaczy z amatorskiej ligi.
Odpowiedz cytując