|
A mieli być sprowadzeni Polacy... Znów zapłacimy za homo niewiadomo by później tego Honduranina się pozbyć.
Z 5 sprowadzonych przez Bednarza zostali praktycznie Sikorski, Głowacki i Miśkiewicz. Jedynie ostatni to gracz perspektywiczny ale bez szaleństw nic wielkiego nie zaliczył zwykły średniak... Bez bomby transferowej Wisła stanie się średniakiem, trzeba działać teraz bo jak nie to w lecie zaliczymy Deja Vu.
|