luke1906 napisał(a):

Większość z piszących tutaj "kibiców" to stadion przy Reymonta widziała co najwyżej na zdjęciu.
A akceptujących pomysł sprowadzenia tego warszawsko/kieleckiego kutasa do Krakowa banowałbym bez ostrzeżenia.
Ku.rwa co za czasy
|
Widziec to pewnie widzieli - nie raz i nie dwa byłem świadkiem sytuacji jak chlopaki stali i o kasę prosili na mecz.
Przypomina mi się sytuacja z Uche i tam takich dylematów nie było, gość niech sp..., mimo, że dawał na boisku więcej niż ten burak kielecko-warszawski.
Indoktrynacja kibiców plus nędza transferowa obecnej Wisły jak widac daje efekty.