Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61456
Stary 06.01.2013, 08:45
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Większość z piszących tutaj "kibiców" to stadion przy Reymonta widziała co najwyżej na zdjęciu.
A akceptujących pomysł sprowadzenia tego warszawsko/kieleckiego kutasa do Krakowa banowałbym bez ostrzeżenia.

Ku.rwa co za czasy
Widziec to pewnie widzieli - nie raz i nie dwa byłem świadkiem sytuacji jak chlopaki stali i o kasę prosili na mecz.
Przypomina mi się sytuacja z Uche i tam takich dylematów nie było, gość niech sp..., mimo, że dawał na boisku więcej niż ten burak kielecko-warszawski.
Indoktrynacja kibiców plus nędza transferowa obecnej Wisły jak widac daje efekty.
Ostatnio edytowane przez yoda79 : 06.01.2013 o godz. 08:50.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując