Każdy liczący się (jak i nie) najemnik chce mieć wypłacany żołd (i to jak największy) w terminie. Dobry żołd= klub stać na większą ilość liczących się kolegów-najemników z którymi można ugrać sukces. Dopiero potem jest trener i cała reszta.
@Elefant
Niech wróci Mały i może ten Honduranin jeśli się nada, nie sprzedajmy nikogo znaczącego tylko kopnijmy w d.. tych co się nie nadają (lista jest długa... wykopmy chociaż 2-3) i będzie dobrze. O ile oczywiście będzie siano na kontach kopaczy...