Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61452
Stary 05.01.2013, 20:50
Savik napisał(a):Wyświetl post
Panowie, jakie wzmocnienia Kazdy liczacy sie kopacz - wie, że połowa jak nie wiecej sukcesu to Trener. I dopoki nie bedziemy go mieli na nic nie liczmy. Nie kupimy nikogo dobrego, nie z powodu kasy, tylko dlatego, że on nie będzie chciał u Nas grać. Każdy kto może i jest cokolwiek jeszcze wart - ucieka z Wisły - bo po kolejnej rundzie "przepracowanej" przez Naszego Trenera, będzie tylko gorzej....
A puszczanie bąków typu " Korzym w Wisle.." ma tylko podnieść medialność klubu, albo jest inna możliwość, że Bednarz też chce odejść i liczy że go My Kibice wylejemy na zbity r*j
Każdy liczący się (jak i nie) najemnik chce mieć wypłacany żołd (i to jak największy) w terminie. Dobry żołd= klub stać na większą ilość liczących się kolegów-najemników z którymi można ugrać sukces. Dopiero potem jest trener i cała reszta.
@Elefant
Niech wróci Mały i może ten Honduranin jeśli się nada, nie sprzedajmy nikogo znaczącego tylko kopnijmy w d.. tych co się nie nadają (lista jest długa... wykopmy chociaż 2-3) i będzie dobrze. O ile oczywiście będzie siano na kontach kopaczy...
Ostatnio edytowane przez arti : 05.01.2013 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując