Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20606
Stary 05.01.2013, 19:43
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
- rozważone będą również inne możliwości wsparcia telewizji. Dla wielu ludzi 500 zł to za dużo, ale wiele osób pewnie nie poszczędziłoby np 50, 100, 200 zł w formie cegiełki, darowizny itp
Czy coś wiadomo już na temat szczegółów i kiedy telewizja miałaby startowac?
Jeśli nie stać Was na to, zapraszamy do abonamentu, który można zamówić już za 3 do 5 miesięcy (zależnie od operatora), a opłaty nie będą przekraczały 5 zł netto za miesiąc"