Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61451
Stary 05.01.2013, 18:40
Panowie, jakie wzmocnienia Kazdy liczacy sie kopacz - wie, że połowa jak nie wiecej sukcesu to Trener. I dopoki nie bedziemy go mieli na nic nie liczmy. Nie kupimy nikogo dobrego, nie z powodu kasy, tylko dlatego, że on nie będzie chciał u Nas grać. Każdy kto może i jest cokolwiek jeszcze wart - ucieka z Wisły - bo po kolejnej rundzie "przepracowanej" przez Naszego Trenera, będzie tylko gorzej....
A puszczanie bąków typu " Korzym w Wisle.." ma tylko podnieść medialność klubu, albo jest inna możliwość, że Bednarz też chce odejść i liczy że go My Kibice wylejemy na zbity r*j
Ostatnio edytowane przez Savik : 05.01.2013 o godz. 18:42.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując