Panowie, jakie wzmocnienia

Kazdy liczacy sie kopacz - wie, że połowa jak nie wiecej sukcesu to Trener. I dopoki nie bedziemy go mieli na nic nie liczmy. Nie kupimy nikogo dobrego, nie z powodu kasy, tylko dlatego, że on nie będzie chciał u Nas grać. Każdy kto może i jest cokolwiek jeszcze wart - ucieka z Wisły - bo po kolejnej rundzie "przepracowanej" przez Naszego Trenera, będzie tylko gorzej....
A puszczanie bąków typu " Korzym w Wisle.." ma tylko podnieść medialność klubu, albo jest inna możliwość, że Bednarz też chce odejść i liczy że go My Kibice wylejemy na zbity r*j
