Wyświetl pojedynczy post
cayenne
Member
 
 
Od: 12.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26719
Stary 05.01.2013, 18:21
rzep napisał(a):Wyświetl post
prawie dobrze kolega cayenne szuka pewnie tego http://www.youtube.com/watch?v=vyCt0RLCODE to oryginalna wersja, którą grają chyba tylko w 1 sezonie. oparta jest na big star a poźniej nagrali to cheap trick. osobiście dużo lepsza jest ta z 1 sezonu swoją drogą serial miażdży

jezu kocham Cię !
hahaha, to to, dzięki!

tarara WISCONSIN!!!
Olsza I najpiękniejsza - Wisełka!
Odpowiedz cytując