Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
cayenne
Member
Od: 12.2012
Offline
#
26719
05.01.2013, 18:21
rzep
napisał(a):
prawie dobrze
kolega cayenne szuka pewnie tego
http://www.youtube.com/watch?v=vyCt0RLCODE
to oryginalna wersja, którą grają chyba tylko w 1 sezonie. oparta jest na big star a poźniej nagrali to cheap trick. osobiście dużo lepsza jest ta z 1 sezonu
swoją drogą serial miażdży
jezu kocham Cię
!
hahaha, to to, dzięki!
tarara WISCONSIN!!!
Olsza I najpiękniejsza - Wisełka!
cayenne
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cayenne
Znajdź inne posty napisane przez cayenne