Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61450
Stary 05.01.2013, 18:17
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Większość z piszących tutaj "kibiców" to stadion przy Reymonta widziała co najwyżej na zdjęciu.
A akceptujących pomysł sprowadzenia tego warszawsko/kieleckiego kutasa do Krakowa banowałbym bez ostrzeżenia.

Ku.rwa co za czasy
Większość ?
Bez przesady, od momentu pojawienia się newsa naliczyłem raptem dwa posty akceptujące tego kogoś w Wiśle.
Forum jak forum, na "tamtym" też rózne kwiatki czytałem. Mimo selekcji.
Ostatnie czego nam teraz trzeba to wzajemnych jazd po sobie.
Ale zgadzam się, że czasy parszywe.


Co do Korzyma, to pomijając oczywiście obrażliwość tej propozycji, to naprawdę wierzycie, że on chciałby do nas przyjść ? Znaczy w sensie, że mógłby uważać aktualną Wisłę jako atrakcyjne miejsce pracy ? Jeżeli w ogóle było coś na rzeczy, to podbijał swoją pozycje przetargową w Koronie.

A w sumie to taki temat zastępczy.
Póki co wygląda na totalną degrengoladę sportowo-transferową w klubie.
Nie możemy nikogo kupić.
Nie umiemy nikogo sprzedać.
Nawet bajek typu RvN w Wiśle nie puszczają

Może Gimenez w końcu dojdzie ?
Odpowiedz cytując