Luu... napisał(a):

leyzer87 napisał(a):

|
Big Star - In The Street.
|
prawie dobrze

kolega cayenne szuka pewnie tego
http://www.youtube.com/watch?v=vyCt0RLCODE to oryginalna wersja, którą grają chyba tylko w 1 sezonie. oparta jest na big star a poźniej nagrali to cheap trick. osobiście dużo lepsza jest ta z 1 sezonu

swoją drogą serial miażdży
