Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14758
Stary 05.01.2013, 16:04
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Mając w składzie na jego pozycji 31 letniego kopiącego się po czole Frederiksena i słabiutkiego Jovanovicia, byc może Bartczak jako uzupełnienie składu nie byłby zły.
Problem w tym, że żeby coś uzupełnić, trzeba mieć co uzupełnić.
Odpowiedz cytując