BBudowniczy napisał(a):

|
Mając w składzie na jego pozycji 31 letniego kopiącego się po czole Frederiksena i słabiutkiego Jovanovicia, byc może Bartczak jako uzupełnienie składu nie byłby zły.
|
Problem w tym, że żeby coś uzupełnić, trzeba mieć co uzupełnić.