muerte napisał(a):

Michał Płotka nie zdążył zadebiutować w pierwszej drużynie i grał głównie w drużynie rezerw.
Solidny po chuju 
a ten Bartczak zamieszany był w korupcję.
|
Płotki nie widziałem, natomiast Bartczak w swoim czasie był wyróżniającym się bocznym obrońcą Zagłębia Lubin w mistrzowskim dla nich sezonie 06/07. Zapowiadał się na naprawdę dobrego obrońcę - zdołał nawet zagrac 2 razy w reprezentacji w wieku 21 lat. Niestety w 2008 roku doznał ciężkiej kontuzji i od tego czasu jego kariera potoczyła się już w dół. Mając w składzie na jego pozycji 31 letniego kopiącego się po czole Frederiksena i słabiutkiego Jovanovicia, byc może Bartczak jako uzupełnienie składu nie byłby zły.
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"