Wyświetl pojedynczy post
shaolin33
Junior Member
 
Od: 09.2011
Skąd: Karczewice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14756
Stary 05.01.2013, 15:34
Tak czytam dosc regularnie ostatnio wiadomosci na temat Wisły i zastanawia mnie fakt czemu Bednarz jeszcze jest zatrudniony.
Czemu w mediach pojawiają się niby nazwisko obcokrajowców którymi Wisła jest zainteresowana.
W Polsce mało jest dobrych zawodników?
Czy przykład Franka i Żurawia to za mało?

Czemu właściciele Wisły nie zaczną szukać w Polsce tylko znowu gdzieś w ....u.

nie kumam




Edit:
Wisła z dużej litery.
Zdania zaczynam również z dużej litery.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 05.01.2013 o godz. 15:50.
Odpowiedz cytując