I oto mamy RAZa piszącego w GPC o tym, czym zanudzam Was już od jakiegoś czasu:
Premier zrobił już początek, zmieniając szefa ABW. To oczywiście walka buldogów pod dywanem, więc na wiarygodne informacje o szczegółach tej operacji trudno liczyć, ale łatwo się domyślić, że Krzysztof Bondaryk poleciał za „bzdurabombera”, zwanego też czasem Brunonem K"
http://niezalezna.pl/36815-po-nowemu-w-nowym-roku
I jeszcze jeden link:
"Nasze działanie nie uda się bez Waszej pomocy. Naprzeciw siebie mamy potężne siły dysponujące ogromnymi środkami. Apelujemy więc, aby budowa naszej wspólnej telewizji stała się wielkim ruchem obywatelskim. Wszyscy możecie stać się udziałowcami Telewizji Republika, wykupując akcje, z których jedna kosztuje 500 zł. Można oczywiście nabyć ich więcej. Jeśli nie stać Was na to, zapraszamy do abonamentu, który można zamówić już za 3 do 5 miesięcy (zależnie od operatora), a opłaty nie będą przekraczały 5 zł netto za miesiąc"
http://niezalezna.pl/36824-tylko-u-n...izji-do-widzow
Pamiętajmy o tej inicjatywie. Sprawa jest naprawdę ważna!