|
Korzym po meczach w Kielcach brał sobie taxi z kumplami i balangował w Krakowie (chyba z przyzwoitości nie w Kielcach) to dobrze zna Kraków więc była by szybka aklimatyzacja i nie musiał by daleko dojeżdżać na kluby.
Second Place is for Losers
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
|