Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61423
Stary 04.01.2013, 18:32
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Dziwię się niektórym co wybrzydzają,Korzym to solidny ligowy zawodnik i w naszej obecnej sytuacji śmiem twierdzic że byłby większym wzmocnieniem niż jakiś no name Peralta z Hondurasu i inne wynalazki.To że gra w Koronie o niczym nie świadczy,w końcu Czarek Wilk też przyszedł z Korony i jakoś nikomu to nie przeszkadzało
....a trzymajcie mnie..

nie dawno cwel pokazywał na naszym stadionie 'do gały', a wy taką szmatą chcecie Wisłę wzmacniać
Odpowiedz cytując